Meble na zamówenie - Kuchnie na wymiar

Oferta

Kuchnie na wymiar - nowy wymiar kuchni - O firmie XXL Warszawa

wykonane przeze mnie cechują się wyjątkowa trwałością i precyzją realizacji. Nie maja nic wspólngo z oferowanymi na rynku meblami pochodzącymi z produkcji masowej.

Koszty wykonania zabudowy kuchenej na wymiar nie odbiegają od kosztów kuchni gotowych. Klient otrzymuje w zamian produkt oryginalny i niepowtarzalny, dostosowany w maksymalnym stopniu do jego potrzeb.

NASZE KUCHNIE

 • Materiały Korzystam wyłącznie z materiałów dających wieloletnią gwarancję trwałości. Korpusy szafek, fronty i blaty wykonywane są na zamówienie do konkretnego projektu. Bardzo szeroka oferta wzornicza (w przypadku blatów Klient ma możliwoć wyboru spośród blisko 500 wzorów) daje w zasadzie nieograniczone możliwości projektowe.
 • Trendy Najmodniejsze w chwili obecnej kuchnie to rozwiązania o charakterze nowoczesnym z dominującymi fornirowanymi frontami. Klient ma możliwość wyboru pośród 200 wzorów fornirów naturalnych, lakierowanych na pół-mat lub na połysk. Dotyczy to także frontów z MDF.
 • Tradycja Niesłabnącym zainteresowaniem moich klientów cieszą się także kuchnie tradycyjne, wykonane głównie z naturalnego drewna. Drzwiczki i fronty z pełnego drewna lub oparte na ramce z wypełnieniem dostępne są w dowolnej kolorystyce.
 • Szafy, Garderoby, Zabudowa wnęk Oferuję fronty z dowolnym wypełnieniem oparte na ramie aluminiowej (producent mechanizmu firma "Senator"). Dzięki zastosowaniu aluminium cała konstrukcja jest bardzo lekka, a jednocześnie niezwykle wytrzymała.
 • Łazienki, Gabinety, Meble na zamówienie indywidualne Wykonuję meble i zabudowy według projektów własnych dostosowanych do wymagań klienta, a także wg. projektów wykonanych przez samego klienta lub architekta wnętrz, które dostosowane są do konkretnej wizji zagospodarowania przestrzeni.
 • Okucia i Osprzęt Wszelkie elementy dodatkowe takie jak: uchwyty, prowadnice szuflad, spowalniacze, kosze, carga, zawiasy - wybierane są z ofery wyłącznie najlepszych i najbardziej znanych producentów takich jak np. BLUM, dających gwarancję wieloletniej niezawodności.

STOSOWNE MATERIAŁY

 • Okucia i osprzęt meblowy firm:
  Blum, Hettich, GRASS, PEKA

  Okucia meblowe BLUM

  Okucia meblowe Hettich

  Okucia meblowe GRASS

  Okucia meblowe Peka

 • Na życzenie Klienta możliwe jest również wykorzystanie tańszych okuć innych firm.

  Zaprezentowane w Galerii przykładowe realizacje powstały wg. projektów własnych. Wykonujemy również zlecenia wg. projektów firm zewnętrznych lub we współpracy z architektami wnętrz.